Tirebolu'ya Nasıl Gelinir

TİREBOLU’YA NASIL GELİNİR?

Tirebolu Doğu Karadeniz sahil bandında yer almaktadır. En yoğun ulaşım karayolu ile sağlanmaktadır.

İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara, Zonguldak’tan direkt otobüs seferleri mevcuttur. Ayrıca Trabzon, Rize, Artvin istikametine sefer düzenleyen otobüsler Tirebolu’dan geçmekte olup bu otobüslerle de Tirebolu’ya ulaşmak mümkündür.

Tirebolu’ya Erzurum, Bayburt, Erzincan ve Gümüşhane istikametinden gelecek olanların en kısa kullanabilecekleri yol Tirebolu-Torul-Gümüşhane yoludur. Ancak bu istikamette Gümüşhane otobüsleri haricinde pek fazla şehirlerarası otobüs bulamayabilirsiniz. Bu yol özel araçlarıyla Tirebolu’ya gelmek isteyenler için en kısa ve yoldur.

Trabzon’dan kalkış yapıp ülkemizin çeşitli merkezlerine sefer yapan otobüs firmalarının Tirebolu’da yazıhanesi bulunmakta İstanbul, Ankara Bursa ve Ege Bölgesinin yanında Malatya, Van, Gaziantep, Adana, Elazığ, gibi   Güneydoğu ve İç Anadolu Bölgelerine de direkt ulaşma  imkanı vardır.

Tirebolu'ya Hava Yolu ile gelmek isteyenler Ordu-Giresun Havaalanı veya Trabzon Havaalanı'nı kullanabilirler. Her iki havaalanından Tirebolu'ya Havaş uçak servisleri mevcuttur.

PLAJLARIMIZ

KARADENİZ'İN İNCİSİ TİREBOLU


BANKA ŞUBELERİ

MESLEK GRUPLARIHava Durumu
Anlık
Yarın
26° 28° 20°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.70065.7234
Euro6.31536.3406
TİF HABER AJANSI