TİREBOLU’YA 15 TEMMUZ DEMOKRASİ MEYDANI

Tirebolu Meydanı’nın ismi Tirebolu Belediyesi Meclisinde oy birliği ile değiştirilerek, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı yapıldı.

Tirebolu Meydanı’nın ismi Tirebolu Belediyesi Meclisinde oy birliği ile değiştirilerek, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı yapıldı.

Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, yapmış olduğu açıklamada; “15 Temmuz’da tarihin en alçak darbesinin yaşandığını belirterek hainlikte sınır tanımayan Cuntaların milletin evlatlarına, askerlerine, polisine, TBMM’ne, kamu kurum ve kuruluşlarına ateş açtığını, masum insanları şehit ettiği, astın üste silah çektiği, her türlü yasa dışı uygulamaların yer aldığı, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin bile tahmin edemeyeceği alçaklıkların yaşandığı bir gece oldu. Allah’a şükür ki; Cumhurbaşkanımızın dik durması, Başbakanımızın olayı anında televizyonlara taşıması ve Türk Milleti’nin ülkenin kurtulması ve kollanması için olaya el koymasıyla, milyonlar meydana inerek tarihin en alçak saldırısı tersine dönmüş oldu. Bizde 15 Temmuz’da gerçekleştirilen FETÖ’nün darbe girişimi sonrasında ilçemizde demokrasi nöbetinin tutulduğu Tirebolu Meydanı’nın ismini Tirebolu Belediyesi Meclisinde oy birliği ile değiştirerek, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı yaptık. Bu uygulamamızda kararlı tutum ortaya koyan tüm belediye meclisi arkadaşlarıma da çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

402 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
PLAJLARIMIZ

KARADENİZ'İN İNCİSİ TİREBOLU


BANKA ŞUBELERİ

MESLEK GRUPLARIHava Durumu
Anlık
Yarın
26° 28° 20°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.70065.7234
Euro6.31536.3406
TİF HABER AJANSI