PROF.SARMAŞIK VEDA ETTİ

Tirebolu’da İletişim Fakültesi’nde 3 yıldır Dekanlık görevini yürüten Prof. Dr. Jale Sarmaşık, onuruna verilen İftar Programı ile İstanbul’a uğurlandı...

Tirebolu’da İletişim Fakültesi’nde 3 yıldır Dekanlık görevini yürüten Prof. Dr. Jale Sarmaşık, onuruna verilen İftar Programı ile İstanbul’a uğurlandı...

Tirebolu İletişim Fakültesi’nde dekan olarak görev yapan bilim adamı Prof. Dr. Jale Sarmaşık, onuruna verilen İftar Yemeği ile çok sevdiği Tirebolu’ya veda etti.

Fakültenin açılışıyla birlikte Tirebolu’da dekan olarak görev yapmaya başlayan ve 3 yıldır fakülteyi başarıyla yöneten Prof. Dr. Sarmaşık, Giresun Üniversitesi’nde gerçekleşen rektör değişikliği sonrasında yerine başka bir ismin atanması üzerine görevinden ayrılmak zorunda kaldı.  Üniversitenin yeni rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun, Tirebolu İletişim Fakültesi Dekanlığına İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bayram Kaya’yı atayınca, Prof. Dr. Jale Sarmaşık da başka bir okuldan gelen teklifi değerlendirme yolunu tercih etti.

Tirebolu’da Prof. Dr. Sarmaşık için Doğal Dükkan’da bir Veda Programı düzenlendi. 17 Haziran Cuma akşamı iftarla birlikte gerçekleşen programda, İletişim Fakültesini Geliştirme ve Öğrencilerini Koruma Derneği Başkanı Şaban Aydın Arslan, bir konuşma yaparak, Prof. Dr. Jale Sarmaşık’a fakülteye katkılarından dolayı teşekkür etti ve kendisine ilçe halkı adına plaket verdi.  
Haber-fotoğraf : tireboluexpres

792 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
PLAJLARIMIZ

KARADENİZ'İN İNCİSİ TİREBOLU


BANKA ŞUBELERİ

MESLEK GRUPLARIHava Durumu
Anlık
Yarın
26° 28° 20°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.68775.7104
Euro6.40436.4300
TİF HABER AJANSI