İLETİŞİM FAKÜLTESİNDE PANEL

“İletişim Fakültelerinde Eğitimin Kapsamı ve Bölümlerde Çeşitlenme” konulu panele; Ahmet Tolungüç, Bülent Çaplı ve Nuray Türkoğlu gibi profesörler konuşmacı olarak katıldılar...

“İletişim Fakültelerinde Eğitimin Kapsamı ve Bölümlerde Çeşitlenme” konulu panele; Ahmet Tolungüç, Bülent Çaplı ve Nuray Türkoğlu gibi profesörler konuşmacı olarak katıldılar...

“Türkiye’de İletişim Fakültelerinde Eğitimin Kapsamı ve Bölümlerde Çeşitlenme” konulu paneller dizisinin ikincisi yine Tirebolu’da yapıldı. İletişim Faültesinde 20 Mayıs Cuma günü gerçekleşen panele çok sayıda profesör katıldı.

İletişim Fakültesi öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği panelde Dekan Prof. Dr. Jale Sarmaşık ile okulun idari ve akademik personelleri de hazır bulundu.

Oturum başkanlığını Giresun Üniversitesi Tirebolu İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü Başkanı Prof. Dr. D. Beybin Kejanlıoğlu’nun yaptığı panele; Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ahmet Tolungüç, Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bülent Çaplı ile Çukurova Üniversitesi İletişim Fakültesi İletişim Bilimleri Bölüm Başkanı Prof. Dr. Nuray Türkoğlu konuşmacı olarak katıldılar.

Panelistler; İletişim Bilimleri, Televizyon Haberciliği ve Reklamcılık alanlarındaki eğitimi tartışmaya açarak, bu alanlardaki eğitim modelleri üzerinde durdular. Fakülte öğrencilerinin büyük bir dikkatle izlediği panel 2 saat sürdü. Program sonunda Tirebolu İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sarmaşık, panele katılan ve katkıda bulunan hocalara teşekkür ederek, kendilerine birer plaket verdi.

Öte yandan, konuyla ilgili ilk panel, 6 Kasım 2015 tarihinde yine Tirebolu’da yapılmış ve bu panelde Radyo-Televizyon, Sinema ve Halkla İlişkiler gibi alanlardaki eğitim ele alınmıştı.

KAYNAK : tireboluekspres.com

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   324 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
PLAJLARIMIZ

KARADENİZ'İN İNCİSİ TİREBOLU


BANKA ŞUBELERİ

MESLEK GRUPLARIHava Durumu
Anlık
Yarın
21° 27° 21°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar4.70444.7233
Euro5.48095.5029
TİF HABER AJANSI